Referencje

co mówią o mnie inni…

Pragnę wyrazić wdzięczność za: profesjonalizm, indywidualizm, olbrzymią wiedzę opierającą się nie tylko na "suchej" literaturze, ale przede wszystkim na doświadczeniu, które czerpiesz z otaczającej nas rzeczywistości. Za doskonałą umiejętność komunikacji, swobodę w dyskusji, poczucie humoru i pełne zaangażowanie. Za całe ciepło i energię, które okazujesz drugiemu człowiekowi udzielając mu wsparcia emocjonalnego jak i zawodowego. Za wskazywanie drogi do samodoskonalenia się i dążenia do celu. Za to, że dostrzegłaś we mnie pokłady energii i dałaś "kopa" do działania. Dzięki Tobie potrafiłam zrozumieć siebie i to co jest w życiu ważne. Cierpliwie wypracowałaś we mnie pewność siebie, odwagę i asertywność. Współpraca z Tobą to dla mnie czysta przyjemność - oby trwała wiecznie.
Małgorzata Skrzypczyk
Inspektor ds rozliczeń, Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu
Arleta to niezwykle profesjonalna, utalentowana osoba zajmująca się rozwojem ludzi, odkrywaniem ich potencjału, motywowaniem oraz inspirowaniem do samorozwoju. Miałam przyjemność uczestniczyć w jej szkoleniach i programach rozwojowych, co dało mi ogromną wartość. Jej praca jest jej prawdziwą pasją, co przekłada się na wysokie efekty pracy. Jej doświadczenie oraz wiedza w zakresie budowania zespołu, rozwoju przywództwa, znaczenia i wpływu umiejętności miękkich sprawiają, że ona i jej praca są wyjątkowe pod względem wartości.
Ewa Lizak
Dyrektor Jakości, WABCO Polska
Genialne! Nigdy bym się nie spodziewała, że mój ścisły umysł przyswoi jakiekolwiek informacje z zakresu psychologii. I że może być to tak interesujące! Dziedzina tak odmienna od tego co robię na co dzień a okazało się, że wiedza ta jest bardzo przydatna. Arleta naprawdę świetnie to robi. Następne szkolenia – tylko z nią.
Aleksandra Ratajska
Senior Mechanical Design Engineer
Jako uczestnik studiów podyplomowych Master of Lean miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Train the Lean Trainer przygotowanym i przeprowadzonym przez Arletę. Uważam, że były to jedne z najlepszych zajęć. Były dla mnie ciekawym doświadczeniem i inspiracją do rozwoju moich kompetencji trenerskich. Forma i poziom szkolenia oceniam celująco. Arleta jest pełna energii, kreatywności, słucha potrzeb i głosu klienta. Zajęcia prowadzone przez Arletę budzą autorefleksję i są inspiracją do doskonalenia. Arleta dziękuję za pomoc w odkryciu moich talentów, jesteś Mistrzynią rozwoju.
Anna Głowacka
Menager ds optymalizacji procesów
Z Arletą współpracowałam przy projekcie o charakterze transformacyjnym. Cenię Arletę za bardzo szerokie, kompleksowe spojrzenie na zagadnienia związane z zarządzeniem zmianą. Arleta stawia na otwartą i szczerą komunikację, co  przekłada się na wysoki poziom zadowolenia wszystkich członków zespołu projektowego. Co więcej niesamowite umiejętności interpersonalne Arlety, połączone z praktyczną wiedzą z zakresu psychologii umożliwiły zrealizowanie zagadnień dotyczących change managementu z dużą płynnością i satysfakcją. Podobno jedyne czego możemy być w życiu pewni to zmiana. Z drugiej strony bardzo tych zmian się boimy, bo wytrącają nas ze strefy komfortu. Dlatego możliwość współdziałania przy zmianie z tak kompetentną, zaangażowaną osobą jak Arleta może stać się, tak jak w moim przypadku, istotnym elementem sukcesu projektu.
Magdalena Karcz
Arleta to niezwykła czarodziejka i kobieta sukcesu. Jest profesjonalistką w swoim fachu i potrafi, nawet z bardzo nieśmiałej dziewczyny wypracować pewną siebie kobietę. Miałam przyjemność brać udział w warsztatach „Train the Lean Trainer” prowadzonych przez nią na studiach podyplomowych z Master of Lean na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ciekawa prezentacja sporej ilości teorii oraz cześć praktyczna z możliwością obserwacji swojego wystąpienia oraz otrzymanie cennych uwag, sprytnych technik z dużą dawką humoru. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dobrym prowadzącym. Zdobyta wiedza bardzo pomaga mi w codziennej pracy. Zostałam od tego czasu zaczarowana i już nie czuję się tak niepewnie w wystąpieniach publicznych. Dziękuję za wszystko.
Marta Staudt
Inżynier procesu - technolog, Mobile Climate Control
Jestem młodą dziewczyną, która chciała otworzyć własną firmę, nie bardzo wiedziałam jak do tego wszystkiego podejść, dopóki nie poznałam Arlety. Pokazała mi, jak walczyć o siebie i wybić się na tle ciągle rosnącej konkurencji. Dała mi siłę i niesamowitą motywację do działania, udzieliła cennych wskazówek, dzięki którym dzisiaj radzę sobie świetnie! Ta kobieta jest wzorem do naśladowania, nie ma sobie równych, indywidualne podejście do drugiego człowieka, profesjonalizm! Polecam z całego serducha!
Kamila Burzyńska
Usługi kosmetyczne
W trakcie organizacji jednej z największych studenckich konferencji o zarządzaniu projektami PMDays, miałam przyjemność współpracować z Arletą, która prowadziła warsztat „Jak sprostać pułapkom w pracy menedżera - po pierwsze diagnozuj”. Uczestnicy docenili rozległą wiedzę prowadzącej, praktyczność i formę zajęć, a także metodę wspólnego wyciągania wniosków – rezultatem czego Arleta uzyskała najwyższą ocenę spośród prowadzonych sesji. Ze strony organizatora mogę dodać, że życzyłabym sobie więcej tak fantastycznie przygotowanych, doświadczonych i profesjonalnych prowadzących.
Aleksandra Pryczek
Project Manager w LogicAI